ULKS Grabówka - LKS Skołyszyn

• autor: lks1993, 2014-08-04 09:57

Remis na inaugurację

ULKS Grabówka - LKS Skołyszyn 2:2 (1:1)

W pierwszym meczu  rundy jesiennej sezonu 2014/2015 podopieczni trenera Mariusza Stawarza zremisowali z  ULKS Grabówka 2:2 (1:1). Przez pierwszy kwadrans spotkania  obie drużyny wzajemnie "badały się" i wypracowały podobną ilość podbramkowych sytuacji, ale ich nie wykorzystały. W 20 minucie goście objęli prowadzenie za sprawą K. Lelko, który  nie zastanawiając się uderzył z pierwszej piłki i pokonał bramkarza gospodarzy. Chwilę później Skołyszyn mógł podwyższyć prowadzenie, bliscy zdobycia bramki byli Rąpała i Zawisza. Niewykorzystane sytuacje zemściły się, po błędzie skołyszyńskiej obrony piłka zatrzepotała w siatce. Po zmianie stron LKS dążył do zmiany wyniku. W 50 minucie precyzyjnym podaniem na głowę Zawiszy popisał się Rąpała i Skołyszyn po raz drugi cieszył się z prowadzenia. Niestety gospodarze dość szybko zdołali wyrównać. W ostatniej minucie spotkania LKS mógł zdobyć gola na wagę zwycięstwa, ale piłkę po strzale Kmiotka z linii bramkowej wybił jeden z obrońców gospodarzy.

W meczu z Grabówką w drużynie Skołyszyna zadebiutował bramkarz Łukasz Kuryj. Życzymy mu sportowych sukcesów i zawsze czystego konta bramkarskiego.

LKS: Kuryj, Skrzyszowski, Jankowicz, K. Lelko, D. Walczyk (25 Kmiotek), Figura, Furmanek (65 Ślawski), M. Zawisza, A. Walczyk (89 Krzysztofik), Kaszycki (85 Skok), Rąpała (65 D. Lelko),