Iskra Przysietnica - LKS Skołyszyn

• autor: lks1993, 2014-05-30 11:22

W Dzień Dziecka i Iskra zgasła

Iskra Przysietnica - LKS Skołyszyn 0:2 (0:0)

W niedzielę 1 czerwca LKS Skołyszyn w kolejnym wyjazdowym spotkaniu pokonał Iskrę Przysietnicę 2:0 (0:0). Bez kilku podstawowych graczy (Gutkowski, Kmiotek, D. Walczyk,  Krzysztofik, Ślawski, Kołodziej) podopieczni Grzegorza Piotrowskiego rozegrali mądry mecz. Już w pierwszej minucie LKS mógł objąć prowadzenie, ale piłkę po strzale Myśliwca obronił golkiper gospodarzy. Po tej sytuacji mecz się wyrównał, a obie ekipy grały bardzo niedokładnie. Po zmianie stron D. Lelko zastąpił T. Walczyka, który tego dnia zmagał się z chorobą. Świeżo wprowadzony napastnik dobrze wszedł w drugą połowę. Jednak w 65 minucie doszło do kuriozalnej sytuacji, sędzia ukarał N. Myśliwca dwiema żółtymi kartkami i Skołyszyn grał w osłabieniu. Złość, ambicja i dobra dyspozycja obrony, i bramkarza LKS (Furmanek 1, Kaszycki, Jankowicz, Skrzyszowski, Furmanek 2) doprowadziła do strzelenia pierwszej bramki, precyzyjny strzał  z 20 metrów oddał M. Madejczyk. Chwilę później podwyższyć wynik spotkania mogli A. Walczyk i G. Kędzior (powrót po kontuzji). W doliczonym o 6 minut (!!!) spotkaniu drugą bramkę zdobył powracający po kontuzji do składu M. Zawisza.