Aktualności

Nafta Jedlicze - LKS Skołyszyn

• autor: lks1993, 2013-10-18 16:10

Nafta Jedlicze - LKS Skołyszyn 4:0 (0:0)

W 12 kolejce rozgrywek krośnieńskiej klasy okręgowej LKS Skołyszyn uległ w wyjazdowym spotkaniu Nafcie Jedlicze 4:0 (0:0). W pierwszej wyrównanej połowie żadna z drużyn nie chciała do końca się otworzyć, obawiając się tego, jak odpowiedzieć może rywal. W drugiej gospodarze przejęli inicjatywę, zepchnęli LKS do obrony i pozbawili złudzeń.

drugiej Lazio ruszyło energicznie do ataku, przejęło inicjatywę

W drugiej Lazio ruszyło energicznie do ataku, przejęło inicjatywę na kilkanaście minut, zepchnęło nas do obrony i zdobyło bramkę. Później to jednak znowu my prowadziliśmy grę, ale nie udało się wyrównać.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/liga-europejska/news-trener-legii-o-meczu-z-lazio-byla-szansa-na-przynajmniej-rem,nId,1029638?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefoiu Nafcie Jedlicze 4:0. Pierwsza odsłona spotkania była wyrównana, obie drużyny dążyły do zdobycia bramki.