Partyzant Targowiska - LKS Skołyszyn

• autor: lks1993, 2013-09-15 20:01

I w 14 nie poradzili

Partyzant Targowiska - LKS Skołyszyn 1:1 (0:1)

Niedzielne spotkanie z liderem klasy okręgowej Partyzantem Targowiska podopieczni trenera Piotrowskiego zakończyli remisem 1:1 (0:1). Pierwsza odsłona należała do gości, którzy już w 12 minucie za sprawą pięknego uderzenia  z ponad 30 metrów Marka Zawiszy objęli prowadzenie. Kilka minut później podwyższyć mógł T. Walczyk, ale piłka po jego uderzeniu minęła bramkę gospodarzy. Skołyszyn miał zdecydowaną przewagę optyczną, swobodnie rozgrywał piłkę, ale nie potrafił udokumentować przewagi kolejnym golem. Po zmianie stron w 53 minucie M. Zawisza uderzył znakomicie z rzutu wolnego, ale futbolówka trafiła w poprzeczkę. Chwilę później po błędzie defensywy LKS stracił gola. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca, obie drużyny dążyły do podwyższenia wyniku, jednak główną gwiazdą został sędzia Zaremba, który w doliczonym (!!!) czasie gry zagwizdał karnego  dla gospodarzy. Gości przed porażką uratował Uchman, który wybronił rzut karny i LKS mógł cieszyć się z zasłużonego remisu.