LKS Skołyszyn - Nafta Jedlicze

• autor: lks1993, 2013-06-03 06:54

Tradycyjny pogrom Nafty

LKS Skołyszyn - Nafta Jedlicze 4:1 (2:1)

W 28 kolejce rozgrywek klasy okręgowej LKS Skołyszyn pewnie pokonał (podobnie jak jesienią) Naftę Jedlicze 4:1 (2:1). Gospodarze zagrali mądrze we wszystkich formacjach, byli bardzo skuteczni i odnieśli zdecydowane i zasłużone zwycięstwo. Początek spotkania to  wzajemne badanie sił. Skołyszynianie szybko zrozumieli, że piłkarze z Jedlicza nie są drużyną poza ich zasięgiem i zaczęli konstruować  ofensywne akcje. Dwóch dobrych sytuacji nie wykorzystali Krzysztofik i Czochara, ale w 24 minucie nie zawiódł Furmanek, który otrzymawszy precyzyjne podanie od Czochary, umieścił piłkę w bramce. Po kolejnych 10 minutach wiadomo było, że gościom sprzyja sędziowska trójka. Rzut karny w 35 minucie wykorzystany przez Czaję nie przebudził Nafty, która minutę później (ręka sprawiedliwości) została skarcona kolejną bramką, na 2:1 podwyższył Czochara. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, LKS przejął  inicjatywę i stwarzał kolejne sytuacje na podwyższenie wyniku. Nafciarze groźnie kontratakowali, ale piłka albo mijała bramkę albo skutecznie interweniowała formacja obronna Skołyszyna.Wreszcie w 70 minucie kolejny atak  wyprowadził Czochara i bardzo dokładnym i długim podaniem przerzucił idealnie piłkę do Krzysztofika, który bez namysłu uderzył pod poprzeczkę i Furman po raz trzeci musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Ale jak się okazało nie ostatni. W 87 minucie wynik spotkania ustalił Czochara, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

LKS Skołyszyn zapewnił sobie komplet punktów i pokazał charakter. Po raz kolejny wysoko pokonał Nafciarzy, którzy nie radzą sobie w meczach z naszymi zawodnikami. Brawo LKS!!!