Kotwica Korczyna - LKS Skołyszyn

• autor: lks1993, 2012-10-14 21:07

Uchman show

Kotwica Korczyna - LKS Skołyszyn 2:2 (2:0)

W 12 kolejce krośnieńskiej klasy okręgowej LKS Skołyszyn w wyjazdowym spotkaniu zremisował 2:2 z Kotwicą Korczyną. Bohaterem meczu został skołyszyński bramkarz - Andrzej Uchman, który zdobył gola na wagę remisu i wybronił kilka groźnych sytuacji. W pierwszej połowie LKS zagrał chaotycznie, nerwowo i bez pomysłu. Gospodarze w 15 i 35 minucie zdobyli gole i wydawało się, że nic nie powstrzyma ich przed zwycięstwem w tym spotkaniu. Po zmianie stron na boisku pojawili się T. Walczyk, Rąpała i Matysik, którzy wprowadzili ożywienie w szeregach gości. W 55 minucie kontaktową bramkę z rzutu wolnego wykonywanego z połowy boiska zdobył powracający po kontuzji Tobiasz Walczyk. Gospodarze groźnie kontratakowali, ale skołyszyńskiej bramki strzegł niezawodny Uchman, który bronił jak w transie. Mimo wielu znakomitych sytuacji  (Kmiotek, Rąpała, T.Walczyk) LKS nie potrafił udokumentować swojej przewagi. Dopiero w 88 minucie po zagraniu Bieniasza piłkę w polu karnym ręką wybił korczyński obrońca i sędzia podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Andrzej Uchman, który technicznym strzałem ustalił wynik spotkania.

LKS: Uchman, Jankowicz, Gutkowski, Kaszycki, D. Walczyk (46 Matysik), Myśliwiec (55 Kmiotek), Krzysztofik ( 46 T. Walczyk), Zawisza (46 Bobek), Kędzior (75 Bieniasz), A. Walczyk, Czochara.