LKS Skołyszyn - Górnik Strachocina 7.10.

• autor: lks1993, 2012-10-07 18:12

Zwycięska passa podtrzymana

LKS Skołyszyn - Górnik Strachocina 3:0 (0:0)

LKS Skołyszyn w 11 kolejce krośnieńskiej klasy okręgowej zwyciężył 3:0 Górnika Strachocinę odnosząc czwarte zwycięstwo z rzędu. Skołyszyńscy piłkarze niemal przez całe spotkanie męczyli się z niżej notowanym rywalem i mimo że atakowali, to jednak długo nie potrafili strzelić gola. Spotkanie rozpoczęło się nieodpowiedzialnym zachowaniem obrońcy Górnika, który przerwał akcję Czochary dotykając piłkę ręką. Od 6 minuty Skołyszynianie grali więc z przewagą jednego zawodnika, 2 minuty później znów w podobnej sytuacji sędzia wyciągnął tylko żółty kartonik. W pierwszej połowie podopieczni trenera Żmigrodzkiego za wszelką cenę próbowali zdobyć gola, jednak strzały Czochary, Bieniasza, Kędziora nie znalazły drogi do bramki. Po zmianie stron Skołyszyn zagrał z większą determinacją, zdecydowanie postawił na atak i przejął inicjatywę.W 48 minucie akcję zainicjowaną przez A. Walczyka skończył mocnym uderzeniem Kędzior. 8 minut później za sprawą Czochary było już 2:0. Od 65 minuty Skołyszyn grał z przewagą dwóch zawodników, za drugą żółtą kartkę z boiska został usunięty Radwański. Wynik spotkania ustalił w 82 minucie powracający po pauzie Rąpała, który strzałem z 16 metrów pokonał Borutę.

LKS Skołyszyn: Uchman, Jankowicz, Kaszycki, Matysik, Gutkowski, Myśliwiec, Kędzior (70 Zawisza), Krzysztofik (80 Bienias), A. Walczyk, Czochara (83 Lelko), Bieniasz (46 Rąpała).