One Man Show

czyli klasyczny hat trick

Michała Czochary

LKS Skołyszyn - MKS Stal II Sanok 3:2 (3:0)

W 9 kolejce krośnieńskiej klasy okręgowej LKS Skołyszyn pokonał 3:2 (3:0) MKS Stal II Sanok. Przewaga Skołyszyna w pierwszej połowie była bardzo duża. Niekwestionowanym bohaterem tej odsłony meczu był Michał Czochara, który  popisał się klasycznym hat-trickiem. W 21. minucie skołyszyński napastnik urwał się obrońcom i ze stoickim spokojem przerzucił futbolówkę nad interweniującym bezradnie bramkarzem gości. Druga bramka w 29. minucie była jeszcze piękniejsza. Krzysztofik z rzutu wolnego idealnie dograł Czocharze, a ten podwyższył wynik spotkania. Na kolejne trafienie Czochary kibice czekali 3 minuty. Skołyszyński piłkarz znowu wykorzystał nieporadność obrońców Stali strzelając trzeciego gola, tym razem główką. Wysokie prowadzenie spowodowało rozluźnienie w szeregach LKS-u, który zaczął grać chaotycznie i nerwowo.W 60 minucie pierwszą bramkę po błędzie obrońców zdobył Kuzio. Odpowiedzieć mógł Bieniasz, jednak nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji. Skołyszyn grał bez pomysłu i polotu przyprawiając kibiców o szybsze bicie serca. W 88 minucie kontaktową bramkę ponownie zdobył Kuzio, jednak gospodarze nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i 3 punkty zostały w Skołyszynie.

Skład LKS: Uchman, Matysik, Jankowicz, Kmiotek, Kaszycki, Gutkowski, Jankowicz, Krzysztofik ( 89 Bienias), Myśliwiec, Bieniasz,Czochara (76 Lelko).