LKS Pisarowce - LKS Skołyszyn

• autor: lks1993, 2012-09-10 07:07

Kolektywnie

LKS Pisarowce - LKS Skołyszyn  1:3 (0:2)

W 7 kolejce krośnieńskiej klasy okręgowej LKS Skołyszyn pokonał w wyjazdowym spotkaniu LKS Pisarowce 3:1 (2:0). Mecz rozpoczął się wyśmienicie dla przyjezdnych, którzy już w 3 minucie objęli prowadzenie za sprawą mocnego i precyzyjnego uderzenia Czochary. W 10 minucie Skołyszyn prowadził już dwiema bramkami, Zawisza wyłożył piłkę idealnie wybiegającemu Czocharze, a ten posłał piłkę do siatki. Goście rozochoceni kolejnym golem przycisnęli przeciwników atakując bramkę gospodarzy kilkakrotnie. Bliski zdobycia bramki był i Rąpała, i Zawisza. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, Skołyszyn grał płynnie, bardzo mądrze rozgrywał piłkę i często dochodził do sytuacji strzeleckich. Wynik spotkania mógł podwyższyć Rąpała, ale piłka po jego strzale odbiła się od wewnętrznej części  poprzeczki i zdaniem arbitra nie przekroczyła linii bramkowej. Kolejnej okazji strzeleckiej nie zmarnował jednak A. Walczyk, który w 68 minucie otrzymał piłkę od Zawiszy i nie pozostawił złudzeń bramkarzowi gospodarzy. Do końca spotkania Skołyszyn kontrolował sytuację, jednak skapitulował w 90 minucie, kiedy to Pisarowce przeprowadziły składną akcję i zdobyły honorowego gola.

LKS po dobrej, pewnej grze, zasłużenie zwyciężył 3:1. Trzeba podkreślić, że był to najniższy możliwy wymiar kary dla grających bez pomysłu gospodarzy. W skołyszyńskiej ekipie wyróżnił się grający z kontuzją Marek Myśliwiec, pochwalić należy cały zespół, który zagrał przede wszystkim kolektywnie. Przed nami dwa tygodnie przerwy (pauza), następne spotkanie 23 września o godz. 15:00 w Skołyszynie.

LKS: Uchman, Jankowicz, Gutkowski, Kmiotek, Kaszycki, Matysik, Myśliwiec, Zawisza (75 Lelko), Walczyk, Rąpała, Czochara.