LKS Skołyszyn - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 217, wczoraj: 497
ogółem: 1 581 573

statystyki szczegółowe

Najbliższe spotkanie

ZarzeczeLKS Skołyszyn
Zarzecze   LKS Skołyszyn
2018-10-21, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Gaudium Łężyny - Zamczysko Mrukowa
Czeluśnica - Sparta Osobnica
Sobniów Jasło - Tęcza Zręcin
Orzeł Bieździedza - Zarzecze
LKS Skołyszyn - Tajfun Łubno
Orzeł Lubla - Nafta Chorkówka
Orzeł Faliszówka - Łęki Dukielskie

Zegar

Wyszukiwarka

Sport.pl

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
13  2018-11-11 LKS Skołyszyn Gaudium Łężyny 13:00
13  Nafta Chorkówka Tajfun Łubno 17:00
13  Łęki Dukielskie Zarzecze 17:00
13  Orzeł Faliszówka Tęcza Zręcin 17:00
13  Orzeł Lubla Sparta Osobnica 17:00
13  Orzeł Bieździedza Czeluśnica 17:00
13  Sobniów Jasło Zamczysko Mrukowa 17:00
12  2018-11-04 Sparta Osobnica LKS Skołyszyn 17:00
12  Czeluśnica Sobniów Jasło 17:00
12  Gaudium Łężyny Orzeł Bieździedza 17:00
12  Tęcza Zręcin Orzeł Lubla 17:00
12  Zarzecze Orzeł Faliszówka 17:00
12  Tajfun Łubno Łęki Dukielskie 17:00
12  Zamczysko Mrukowa Nafta Chorkówka 17:00
11  2018-10-28 LKS Skołyszyn Tęcza Zręcin 15:00
11  Łęki Dukielskie Nafta Chorkówka 17:00
11  Orzeł Faliszówka Tajfun Łubno 17:00
11  Orzeł Lubla Zarzecze 17:00
11  Orzeł Bieździedza Sparta Osobnica 17:00
11  Sobniów Jasło Gaudium Łężyny 17:00
11  Czeluśnica Zamczysko Mrukowa 17:00
10  2018-10-21 Zarzecze LKS Skołyszyn 17:00
10  Gaudium Łężyny Czeluśnica 17:00
10  Sparta Osobnica Sobniów Jasło 17:00
10  Tęcza Zręcin Orzeł Bieździedza 17:00
10  Tajfun Łubno Orzeł Lubla 17:00
10  Nafta Chorkówka Orzeł Faliszówka 17:00
10  Zamczysko Mrukowa Łęki Dukielskie 17:00
2018-10-14 LKS Skołyszyn Tajfun Łubno 15:00
Orzeł Faliszówka Łęki Dukielskie 17:00
Orzeł Lubla Nafta Chorkówka 17:00
Orzeł Bieździedza Zarzecze 17:00
Sobniów Jasło Tęcza Zręcin 17:00
Czeluśnica Sparta Osobnica 17:00
Gaudium Łężyny Zamczysko Mrukowa 17:00
2018-10-06 Nafta Chorkówka 3:7 LKS Skołyszyn zobacz ›
Sparta Osobnica Gaudium Łężyny 17:00
Tęcza Zręcin Czeluśnica 17:00
Zarzecze Sobniów Jasło 17:00
Tajfun Łubno Orzeł Bieździedza 17:00
Łęki Dukielskie Orzeł Lubla 17:00
Zamczysko Mrukowa Orzeł Faliszówka 17:00
2018-09-30 LKS Skołyszyn 3:0 Łęki Dukielskie zobacz ›
Orzeł Lubla 2:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
Orzeł Bieździedza 1:2 Nafta Chorkówka zobacz ›
Sobniów Jasło 2:0 Tajfun Łubno zobacz ›
Czeluśnica 1:0 Zarzecze zobacz ›
Gaudium Łężyny 6:1 Tęcza Zręcin zobacz ›
Sparta Osobnica 0:2 Zamczysko Mrukowa zobacz ›
2018-09-23 Zamczysko Mrukowa 1:1 Orzeł Lubla zobacz ›
Tęcza Zręcin 3:0 Sparta Osobnica zobacz ›
Zarzecze 1:3 Gaudium Łężyny zobacz ›
Tajfun Łubno 1:3 Czeluśnica zobacz ›
Nafta Chorkówka 0:3 Sobniów Jasło zobacz ›
Łęki Dukielskie 4:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
Orzeł Faliszówka 1:3 LKS Skołyszyn zobacz ›
2018-09-16 LKS Skołyszyn 2:0 Orzeł Lubla zobacz ›
Orzeł Bieździedza 2:2 Orzeł Faliszówka zobacz ›
Sobniów Jasło 0:4 Łęki Dukielskie zobacz ›
Czeluśnica 5:0 Nafta Chorkówka zobacz ›
Gaudium Łężyny 4:1 Tajfun Łubno zobacz ›
Sparta Osobnica 1:1 Zarzecze zobacz ›
Tęcza Zręcin 4:2 Zamczysko Mrukowa zobacz ›
2018-09-09 Zamczysko Mrukowa 0:2 LKS Skołyszyn zobacz ›
Zarzecze 2:1 Tęcza Zręcin zobacz ›
Tajfun Łubno 2:1 Sparta Osobnica zobacz ›
Nafta Chorkówka 3:5 Gaudium Łężyny zobacz ›
Łęki Dukielskie 3:3 Czeluśnica zobacz ›
Orzeł Faliszówka 1:4 Sobniów Jasło zobacz ›
Orzeł Lubla 2:1 Orzeł Bieździedza zobacz ›
2018-09-01 Orzeł Bieździedza 0:4 LKS Skołyszyn zobacz ›
Sobniów Jasło 3:1 Orzeł Lubla zobacz ›
Czeluśnica 1:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
Gaudium Łężyny 3:0 Łęki Dukielskie zobacz ›
Sparta Osobnica 0:2 Nafta Chorkówka zobacz ›
Tęcza Zręcin 1:2 Tajfun Łubno zobacz ›
Zarzecze 5:0 Zamczysko Mrukowa zobacz ›
2018-08-26 LKS Skołyszyn 4:0 Sobniów Jasło zobacz ›
Tajfun Łubno 1:2 Zarzecze zobacz ›
Nafta Chorkówka 2:2 Tęcza Zręcin zobacz ›
Łęki Dukielskie 3:1 Sparta Osobnica zobacz ›
Orzeł Faliszówka 4:5 Gaudium Łężyny zobacz ›
Orzeł Lubla 2:3 Czeluśnica zobacz ›
Zamczysko Mrukowa 1:3 Orzeł Bieździedza zobacz ›
2018-08-18 Czeluśnica 1:1 LKS Skołyszyn zobacz ›
Sobniów Jasło 2:1 Orzeł Bieździedza zobacz ›
Gaudium Łężyny 1:1 Orzeł Lubla zobacz ›
Sparta Osobnica 0:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
Tęcza Zręcin 1:7 Łęki Dukielskie zobacz ›
Zarzecze 0:0 Nafta Chorkówka zobacz ›
Tajfun Łubno 1:2 Zamczysko Mrukowa zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Nafta ChorkówkaLKS Skołyszyn
Nafta Chorkówka 3:7 LKS Skołyszyn
2018-10-06, 15:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Zamczysko Mrukowa Orzeł Faliszówka
Łęki Dukielskie Orzeł Lubla
Nafta Chorkówka 3:7 LKS Skołyszyn
Tajfun Łubno Orzeł Bieździedza
Zarzecze Sobniów Jasło
Tęcza Zręcin Czeluśnica
Sparta Osobnica Gaudium Łężyny

Statystyki drużyny

Kalendarium

15

10-2018

pon.

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

Losowa galeria

LKS Skołyszyn - LKS Pisarowce 26.04.
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Skołyszyn - LKS Długie 9.04.
Ładowanie...